Psi Patrol: Łapać robota
Psi Patrol: Łapać robota

Psi Patrol: Łapać robota

77%
reklama

Psi Patrol: Łapać robota

EN

Psi Patrol: Łapać robota to pełna akcji gra, w której Twoim zadaniem jest pomoc psim bohaterom w ratowaniu Zatoki Przygód przed złowrogim robotem. Robot, napędzany przez tajemniczy meteor, stanowi poważne zagrożenie dla miasta, a Ty wraz z ulubionymi szczeniakami musisz znaleźć sposób, by go powstrzymać. Czy jesteś gotów, aby dołączyć do drużyny i razem bronić miasta?

Jak grać w Psi Patrol: Łapać robota?

Podstawy gry są proste – używaj myszki lub tapnij w ekran, aby skakać i omijać przeszkody. Kiedy nadejdzie czas na budowanie mostów, kliknij na poszczególne elementy, chwytaj je, a następnie przeciągnij i upuść we właściwym miejscu. Wydaje się łatwe, prawda? W trakcie misji musisz wykazać zwinność i szybkie refleksy, aby przejść przez trzy etapy gry: zbieranie kapsuł z energią, budowanie mostów oraz pościg za złym robotem.

Poznaj inne gry z Psim Patrolem oraz z bohaterami bajek

Jeśli podoba Ci się ta przygoda, to z pewnością spodobają Ci się też inne gry z Psim Patrolem, które oferują różnorodne przygody i wyzwania. Ponadto, warto wypróbować inne gry z ulubionymi bohaterami bajek, które również zapewnią świetną rozrywkę i nowe, emocjonujące misje do wykonania.

Kto jest twórcą gry Psi Patrol: Łapać robota?

Gra Psi Patrol: Łapać robota została stworzona przez Nickelodeon.

Graj z użyciem myszki