Młodzi Tytani: Wieża zamknięć

Młodzi Tytani: Wieża zamknięć

75%
reklama

Młodzi Tytani: Wieża zamknięć

EN

Młodzi Tytani mają ogromną i bardzo widowiskową wieżę, w której mieszkają, ale teraz to po prostu wieża zamknięć. Dlaczego? Ktoś zamknął na klucz wszystkie drzwi, a Robin właśnie wraca ze spaceru... Em, to znaczy z tajnej misji na pewno! Tak czy inaczej wraca do wieży i bardzo mu się spieszy, bo jest umówiony z Cyborgiem na sesję gry na konsoli! Okazuje się jednak, że jeśli sprawnie nie uda mu się otworzyć wszystkich zamków może się spóźnić! Pomóż mu wejść na sam szczyt!

To nie tylko gra platformowa, ale też logiczna! Może Robin nie jest najsprytniejszym z Młodych Tytanów, ale całe szczęście może zapytać o zdanie Raven, która w trudniejszych momentach doradzi mu co powinien zrobić, chociaż nie zawsze wprost. To będzie nieoczekiwana, wielka przygoda Robina w jego własnym domu!

Dla fanów bajek i kreskówek z kanału Cartoon Network przygotowaliśmy znacznie więcej gier z ich zabawnymi bohaterami. Clarence na przykład zaprasza Cię do zabawy w Czarodzieja Czasu, czyli innej gry platformowej, wyjątkowo zabawnej i szalonej!

Dlaczego warto zagrać w Młodzi Tytani: Wieża zamknięć?

  • To gra platformowa, która zmusza do logicznego myślenia, której głównym bohaterem jest Robin, lider grupy Młodych Tytanów
  • W grze pełno jest zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz niespodzianek
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • Zagraj na komputerze lub urządzeniu mobilnym
Sterowanie