SpongeBob: Kółko i krzyżyk w Bikini Dolnym
SpongeBob: Kółko i krzyżyk w Bikini Dolnym

SpongeBob: Kółko i krzyżyk w Bikini Dolnym

82%
reklama

SpongeBob: Kółko i krzyżyk w Bikini Dolnym

EN

W grze Bikini Bottom Tic Tac Toe zanurzysz się pod wodą i zmierzysz się ze swoimi przyjaciółmi w klasycznej grze w kółko i krzyżyk w wersji SpongeBob SquarePants! Twoim zadaniem jest dopasowanie trzech kolorowych meduz w pionowej, poziomej lub ukośnej linii na planszy. Graj sprytnie i pokonaj swojego przeciwnika za pomocą inteligentnych ruchów i fajnych trików. Pokaż wszystkim swoje imponujące umiejętności i zostań mistrzem Bikini Dolnego!

Jak grać w Bikini Bottom Tic Tac Toe?

Aby wygrać, potrzebujesz tylko myszki. Dokładnie przyjrzyj się siatce, wybierz miejsce i kliknij, aby umieścić meduzę. Niezależnie od tego, czy linia będzie pozioma, pionowa, czy ukośna, musi być nieprzerwana. Gdy uda ci się ustawić trzy meduzy w linii, wygrywasz rundę. Możesz wybrać postać, którą chcesz grać, i zmierzyć się z komputerem lub przyjacielem. Jeśli grasz sam, gra zamieni się w turniej, gdzie będziesz rywalizować z różnymi postaciami i liczyć swoje zwycięstwa oraz porażki.

Zostań w Bikini Dolnym i baw się dalej!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, koniecznie sprawdź inne przygody ze SpongeBobem, takie jak Bedtime in Bikini Bottom. W tej grze twoim zadaniem jest utrzymanie SpongeBoba i jego przyjaciół we śnie, rozwiązując zagadki i unikając przeszkód. Każda gra z udziałem SpongeBoba to gwarancja świetnej zabawy i nowych wyzwań, które zapewnią godziny rozrywki. Lubisz też innych bohaterów? Zobacz pozostałe gry z bajek dla małych i dużych.

Kto jest autorem gry Bikini Bottom Tic Tac Toe?

Autorem gry Bikini Bottom Tic Tac Toe jest Nickelodeon.

Graj z użyciem myszki