Neonowe kółko i krzyżyk
Neonowe kółko i krzyżyk

Neonowe kółko i krzyżyk

81%
reklama

Neonowe kółko i krzyżyk

EN

Neonowe kółko i krzyżyk to absolutna klasyka wśród gier! Każdy, kto zasiadł już w szkolnej ławce zna tę prostą i szybką grę. Na ekranie znajduje się plansza podzielona liniami na dziewięć pól. Gracze wykonują swoje ruchy na zmianę poprzez kliknięcie (lub dotknięcie) danego pola. W ten sposób zostaje tam umieszczony znak kółka lub krzyżyka, w zależności od gracza. Ten, któremu uda się ustawić trzy swoje znaki w jednym rzędzie wygrywa partię!

Ta gra oferuje możliwość gry we dwie osoby na jednym urządzeniu. Nie polecamy gry w szkolnej ławce, gdzie lepiej skupić się na przebiegu lekcji, ale korytarz szkolny czy autobus to znakomite miejsca, żeby umilić sobie czas krótką rywalizacją na smartfonie! Zanim rozpoczniecie grę dobrze będzie ustalić ilość rund, które zamierzacie rozegrać, ponieważ gra nie ma wbudowanego limitu!

Klasyczne gry nigdy się nie nudzą! Na Gryfku znajdziesz znacznie więcej ciekawych propozycji. Zobacz inne gry planszowe, które zgromadziliśmy z myślą o przyjacielskiej rywalizacji!

Dlaczego warto zagrać w Neonowe kółko i krzyżyk?

  • To rozświetlona wersja klasycznej gry w kółko i krzyżyk
  • Gra znakomicie sprawdzi się w roli szybkiej, towarzyskiej rozgrywki dla dwojga na jednym urządzeniu
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki