Mała Hazel: Kąpiel Spa

Mała Hazel: Kąpiel Spa

79%
reklama

Mała Hazel: Kąpiel Spa

EN

Baby Hazel Spa Bath to pełna relaksu gra, w której możemy zatroszczyć się o małą Hazel, przygotowując dla niej wyjątkową kąpiel Spa. Rozpocznij od zebrania składników potrzebnych do przygotowania mieszanki kąpielowej w różnych smakach. Hazel może cieszyć się kąpielami w bąbelkach o zapachu mleka, czekolady czy wiśni. Przez cały czas dbaj o to, aby Hazel była szczęśliwa, reagując na wszystkie jej potrzeby, a na koniec ubierz ją w ładny strój i dodatki.

Jak grać w Baby Hazel Spa Bath?

Sterowanie w grze jest bardzo proste i intuicyjne, dostosowane do młodszych graczy. Używając myszy, wybierz potrzebne przedmioty, przygotuj mieszankę do kąpieli i zadbaj o Hazel podczas jej spa. Każda interakcja z elementami gry wpływa na nastrój Hazel, więc staraj się szybko reagować na jej życzenia i potrzeby.

Znajdź więcej gier i zabaw z Baby Hazel!

Niech przygoda z Baby Hazel nie kończy się tylko na jednej grze! Sprawdź inne tytuły z serii Baby Hazel oraz inne gry dla dziewczyn, które zapewnią równie wspaniałą zabawę i rozwijające aktywności. Nie przegap również gry Baby Hazel Ballerina Dance, gdzie Hazel uczy się tańczyć balet.

Kto jest autorem gry Baby Hazel Spa Bath?

Gra została stworzona przez Axis Entertainment Limited.

Graj z użyciem myszki
{$tubia}