Mała Hazel: Przeziębienie

Mała Hazel: Przeziębienie

88%
reklama

Mała Hazel: Przeziębienie

EN

Baby Hazel Goes Sick to gra, w której towarzyszysz małej Hazel w jej chorobie. Dziewczynka nie czuje się najlepiej, ma gorączkę oraz przeziębienie. Twoim zadaniem jest zadbać o nią i zapewnić jej wszystko, czego potrzebuje, aby szybko wróciła do zdrowia. W grze znajdziesz kilka etapów, od mierzenia temperatury, przez wizytę u lekarza, aż po pielęgnację Hazel w domu, każdy z nich pełen interaktywnych momentów wymagających Twojej uwagi.

Jak grać w Baby Hazel Goes Sick

Sterowanie w grze jest intuicyjne i przystosowane zarówno dla użytkowników komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Użyj myszki, aby interaktywnie uczestniczyć w opiece nad Hazel – od mierzenia temperatury, przez podawanie lekarstw, po zabiegi łagodzące objawy choroby. Twoje zadania obejmują szereg czynności, które pomogą Hazel poczuć się lepiej.

Znajdź więcej gier i zabaw z Baby Hazel!

Poznaj inne gry z serii Baby Hazel, gdzie możesz doświadczyć więcej przygód małej Hazel i jej przyjaciół. Spróbuj również gier dla dziewczyn i zagraj w Baby Hazel Doctor Play, by kontynuować opiekę nad innymi postaciami.

Kto jest autorem gry Baby Hazel Goes Sick?

Gra została stworzona przez Axis Entertainment Limited.

Graj z użyciem myszki