Moto X3M
Moto X3M

Moto X3M

75%
reklama

Moto X3M

EN

Moto X3M to dynamiczna gra wyścigowa, która przenosi graczy na motocykl terenowy, z którym muszą stawić czoła 22 różnorodnym torom. Każdy poziom to nowe wyzwania, a zadaniem gracza jest zdobycie jak najlepszego czasu oraz wykonanie efektownych akrobacji. Podczas jazdy można zbierać gwiazdki, które wpływają na zdobycie nowych motocykli i umożliwiają ulepszanie sprzętu, zwiększając tym samym szanse na lepsze wyniki.

Jak grać w Moto X3M?

Sterowanie w grze jest proste: używaj strzałek do przodu i do tyłu do przyspieszania i hamowania, natomiast strzałki w lewo i w prawo pozwalają na balansowanie motocyklem podczas wykonywania skoków i akrobacji. To intuicyjne sterowanie sprawia, że gra jest dostępna zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, oferując płynną i angażującą rozgrywkę.

Zobacz inne pełne akcji gry motocyklowe!

Po zakończeniu wyzwań w Moto X3M odkryj więcej emocjonujących gier z motocrossem oraz gier dla chłopców, takich jak Moto Trial Racing. Te gry zapewnią równie dużo adrenaliny i są doskonałą okazją do doskonalenia umiejętności motocyklowych.

Kto jest autorem gry Moto X3M?

Gra Moto X3M została stworzona przez studio Mad Puffers.

Sterowanie