Moto X3M Winter

Moto X3M Winter

75%
reklama

Moto X3M Winter

EN

Moto X3M 4 Winter to zimowa odsłona popularnej serii gier wyścigowych w klimacie motocrossowym. Tym razem gracze wyruszają na zasypane śniegiem trasy pełne wyzwań. W grze znajdziesz 15 nowych poziomów, na których będziesz mógł wykazać się umiejętnościami kaskaderskimi. Zadaniem gracza jest przemierzanie trudnych tras, wykonywanie spektakularnych skoków i unikanie przeszkód, co wszystko razem tworzy niezapomniane wrażenia z jazdy w zimowej scenerii.

Jak grać w Moto X3M 4 Winter?

Sterowanie motocyklem w grze jest intuicyjne i dostosowane zarówno do graczy komputerowych, jak i mobilnych. Używaj klawiszy strzałek: góra do przyspieszenia, dół do hamowania, oraz lewo i prawo do balansowania w powietrzu podczas skoków. Dodatkowo, klawisz spacji pozwala kontynuować wyścig po każdym wypadku. Każdy przewrót skraca twój czas o 0,5 sekundy, co jest kluczowe dla osiągnięcia najlepszych wyników.

Zobacz inne pełne akcji gry motocyklowe!

Po zakończeniu wyzwań w Moto X3M 4 Winter, odkryj inne emocjonujące gry motocyklowe i gry dla chłopców, w tym Motomaniak 2, gdzie również możesz poczuć adrenalinę podczas wykonywania niezliczonych akrobacji na motocyklu.

Kto jest autorem gry Moto X3M 4 Winter?

Gra Moto X3M 4 Winter została stworzona przez studio Mad Puffers.

Sterowanie