Wyścigi motocyklowe w terenie
Wyścigi motocyklowe w terenie

Wyścigi motocyklowe w terenie

88%
reklama

Wyścigi motocyklowe w terenie

EN

Wyścigi motocyklowe w terenie to wspaniała zabawa dla każdego, kto jazdę na dwóch kółkach uważa za swoje hobby albo chciałby, żeby stała się nim w przyszłości. W tej wyjątkowo dynamicznej grze możesz stanąć na starcie aż dziesięciu wyścigów. Każdy z nich ma inna trasę, a każda z tych tras to niezapomniane przeżycie. Pełno na nich ramp, skoków, upadków, nieoczekiwanych zakrętów, a przede wszystkim pojedynków z rywalami.

Zacznij od wyboru trybu gry. Możesz ścigać się z motorami sterowanymi przez komputer lub zaprosić do zabawy we dwie osoby kogoś jeszcze! Wtedy każdy z Was może wybrać wygląd swojego zawodnika i jego maszyny, a później na jednym urządzeniu rywalizować o zwycięstwo. Większość tras przebiega na wysokościach, więc trzeba bardzo uważać, żeby z niej nie wypaść. To zdecydowanie zmniejsza szanse na zwycięstwo.

Kiedy uda Ci się zwyciężyć na wszystkich trasach przyjdzie czas na nowe wyzwanie. Już czeka na Ciebie gra Wyścigi motocyklowe w terenie 2, czyli ulepszona, zwariowana kontynuacja tej gry!

Dlaczego warto zagrać w Wyścigi motocyklowe w terenie?

  • To dynamiczna, trójwymiarowa gra wyścigowa na motorach
  • W tej grze można bawić się we dwóch graczy na jednym urządzeniu
  • Za zwycięstwa zarabia się pieniądze, które można wydać na najciekawsze warianty zawodników
Gracz 1
ESDF
Sterowanie
SHIFT
Nitro
WR
Atak
C
Respawn
Gracz 2
Sterowanie
SPACJA
Nitro
NM
Atak
H
Respawn