Najlepsze hamburgery

Najlepsze hamburgery

78%
reklama

Najlepsze hamburgery

EN

Najlepsze hamburgery w mieście mogą być tylko w jednym miejscu, a w tej grze masz okazję właśnie taki lokal poprowadzić. To tutaj będą powstawały twoje specjały dla najbardziej wymagających łasuchów. Zagraj i przekonaj się czy bycie mistrzem burgerów jest w Twoim zasięgu! czekają na Ciebie trzy tryby gry. Pierwszym jest Kariera, w której będziesz serwować najlepsze kanapki klientom swojej restauracji. Rób to szybko i koniecznie zgodnie z zamówieniem! Drugi tryb to Atak Czasu, w którym Twoim zadaniem będzie zrobienie w ograniczonym limicie czasowym jak największej ilości hamburgerów. Ostatnia zabawa to Konkurs. Możesz zagrać w niego tylko co jakiś czas. Sporządzisz dla jury swoją autorską kanapkę i poddasz się surowej ocenie. Można wygrać całkiem pokaźną sumkę na rozwój swojego biznesu!

A może jednak hamburgery to nie Twoja bajka? Może Ci się przejadły? Nie zniechęcaj się tym i zostań z nami! Zagraj w grę Wymarzona restauracja, w której czeka na Ciebie stanowisko szefa kuchni.

Dlaczego warto zagrać w Najlepsze hamburgery?

  • To realistyczna i pięknie wykonana gra w zarządzanie własnym biznesem, w której będziesz mógł poprowadzić własną restaurację z hamburgerami
  • Gra oferuje aż trzy różne tryby zabawy, mnóstwo poziomów i ulepszeń, które sprawiają, że można pożegnać nudę na długo
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach przenośnych
Graj z użyciem myszki