Penguin Diner

Penguin Diner

86%
reklama

Penguin Diner

EN

Poprowadź swój własny biznes gastronomiczny w Penguin Diner. Poznaj Penny. To sympatyczna pani pingwin, która znalazła się w bardzo trudnej życiowej sytuacji. Niestety straciła pieniądze, a niedługo później także swój dom. Teraz jest podłamana, ale to jeszcze nie oznacza, że się poddała! Co to to nie! Penny postanowiła zatrudnić się w dobrze prosperującej pobliskiej jadłodajni jako kelnerka. Może się okazać, że to będzie praca jej marzeń i los szybko się odmieni! Pomóż Penny w jej pracy, żeby mogła szybko i sprawnie obsłużyć wszystkich wygłodniałych klientów.

Twoim zadaniem jest koordynowanie wszystkiego co się dzieje. Kiedy zjawi się gość posadź go na wolnym miejscu. Gdy zdecyduje na co ma ochotę przyjmij jego zamówienie. Kiedy kuchnia je wyda podaj do stolika. Po skończonym posiłku trzeba posprzątać i oczywiście wziąć zapłatę. Może się okazać, że jest wśród niej także napiwek dla Penny, dlatego warto się starać!

To jednak nie wszystko o czym warto pamiętać podczas gry w Penguin Diner. Każdy zakończony dzień pracy to nowy bilans zysków lub strat. Jeśli dobrze Ci poszło to za zebrane napiwki możesz kupić ulepszenia dla Penny. Jeśli zdecydujesz się na nowe łyżwy to pani pingwinka będzie poruszała się szybciej po lodowej podłodze restauracji. Wybór lepszego telewizora umili klientom czas oczekiwania na posiłek, dlatego staną się nieco bardziej cierpliwi. Jeśli z kolei postawisz na nowe krzesła to chętniej będą dawać napiwki.

Polubiłeś tę zabawę? Jeśli tak to znakomicie się składa, bo na pewno zechcesz towarzyszyć jej bohaterce podczas kolejnych przygód i wyzwań. Zagraj w Pingwinią restaurację 2, w której czeka na Ciebie znacznie więcej posiłków do podania.

Dlaczego warto zagrać w Penguin Diner?

  • To znana i lubiana gra w zarządzanie restauracją w świecie pingwinów
  • Poprowadź karierę wesołej pingwinki Penny, która chce zostać najlepszą kelnerką na półkuli południowej
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki
{$tubia}