reklama
reklama
Pingwinia restauracja 2

Pingwinia restauracja 2

83%

Pingwinia restauracja 2

EN

Pingwinia restauracja się rozwija! Na pewno pamiętasz sympatyczną Penny z pierwszej części tej gry. Jej praca została doceniona na tyle, że zdołała zarobić pieniądze na podróż do domu. Teraz jest bardzo szczęśliwa! Po powrocie okazało się na Antarktydzie poziom gastronomii jest rażąco niski! Na szczęście Penny na już dość doświadczenia, żeby otworzyć własny biznes i trochę jeszcze zarobić. Czas brać się do roboty! Na pewno przyda jej się Twoje wsparcie w tym biznesie.

Podobnie jak poprzednio Penny będzie kelnerką. Oczywiście, to jej lokal i nie musiałaby tego robić, ale chciałaby trzymać rękę na pulsie. Pomóż jej usadzać klientów przy stolikach, przyjmować zamówienia i dostarczać gotowe dania z kuchni. Dobra praca zostanie nagrodzona sowitymi napiwkami! To ważne, ponieważ za fundusze z nich zgromadzone zdołasz kupić ulepszenia. A tych w tej części zdecydowanie nie zabraknie. Masz do dyspozycji wielki katalog pełen udoskonaleń dla swojego lokalu.

Skoro już odwiedzamy pingwiny i prowadzimy tak zmarznięte biznesy to warto spróbować czegoś jeszcze! Zagraj w grę Automat do lodów, w której poprowadzisz swoją własną budkę z lodami. W dodatku kierując robotem!

Dlaczego warto zagrać w Pingwinia restauracja 2?

  • To kontynuacja popularnej gry w zarządzanie jaką jest Penguin Diner
  • Bohaterka serii, Penny, otwiera własną sieć restauracji na Antarktydzie i potrzebuje wspólników
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach przenośnych
Graj z użyciem myszki