Szaleństwa po mieście 4

Szaleństwa po mieście 4

86%
reklama

Szaleństwa po mieście 4

EN

City Car Stunt 4 to kontynuacja popularnej serii gier wyścigowych, która łączy ekstremalne prędkości z zapierającymi dech w piersiach akrobacjami. W tej części serii gracze mają możliwość modyfikacji swoich pojazdów, co dodaje atrakcyjności rozgrywce. Gra oferuje dynamiczne wyścigi przez spektakularne miejskie trasy, gdzie każdy poziom to nowe wyzwania i lepsze samochody do odblokowania. Personalizacja pojazdów i zbieranie monet na nowe modele dodają gry motywacji i celu.

Jak grać w City Car Stunt 4?

Sterowanie w City Car Stunt 4 jest proste i intuicyjne, idealne zarówno dla graczy na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Użyj strzałek do sterowania samochodem: w lewo i w prawo do skręcania, strzałka w dół służy do hamowania. Kluczowe jest również użycie nitro (klawisz 'N'), które zapewnia krótki przypływ prędkości, umożliwiający wyprzedzenie rywali lub wykonanie imponujących skoków. Ponowne rozpoczęcie wyścigu po wypadku umożliwia klawisz 'R'.

Szaleństwa w mieście tutaj się nie kończą!

Po zakończeniu wyzwań w City Car Stunt 4, sprawdź inne gry samochodowe, które oferują równie emocjonujące wyścigi i akrobacje. Nie przegap także trzeciej części City Car Stunt, gdzie kontynuować możesz miejskie wyścigi z jeszcze większą liczbą tras i pojazdów.

Kto jest autorem gry City Car Stunt 4?

Gra City Car Stunt 4 została stworzona przez studio RHM Interactive.

Gracz 1
Sterowanie
N
Nitro
B
Spójrz do tyłu
Gracz 2
WASD
Sterowanie
T
Nitro
C
Spójrz do tyłu