Wesołe sześciany

Wesołe sześciany

76%
reklama

Wesołe sześciany

EN

Zagraj w wesołe sześciany, czyli niezwykłą grę logiczna, która jest inspirowana znanym i lubianym na całym świecie tetrisem. Podobnie jak w pierwowzorze Twoim zadaniem będzie układanie pełnych linii z dostępnych elementów. Tym razem nie będą to jednak obiekty na bazie kwadratów, ale sześcianów. Plansza również jest sześcienna i przypomina wielki, gotowy do wypełnienia plaster miodu. W grze znajduje się aż 60 poziomów, w których musisz jak najlepiej i jak najwydajniej wykorzystać każdy klocek. Znasz tylko trzy kolejne elementy do ułożenia, więc nie da się wszystkiego zaplanować, ale odpowiednie poprowadzenie linii na pewno zwiększy twoje szanse na sukces. Przekonaj się sam i zagraj koniecznie!

Gry logiczne potrafią przyciągnąć na długo, a umysł raz rozruszany trudno jest zatrzymać! Jeśli masz chrapkę na więcej podobnych wyzwań to zobacz grę Odblokuj klocki, w której Twoje szare komórki znów zostaną rozgrzane do czerwoności!

Dlaczego warto zagrać w Wesołe sześciany?

  • Jest to wyjątkowo oryginalna gra logiczna, która czerpiąc z klasycznej gry w Tetris daje zupełnie nowe możliwości do główkowania
  • Układaj wesołe sześciany w taki sposób, żeby tworzyły pełne linie
  • Gra oferuje 60 poziomów, w których musisz wykonywać optymalne ruchy, aby zdobyć komplet gwiazdek
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki