Złodziej Bob
Złodziej Bob

Złodziej Bob

78%
reklama

Złodziej Bob

EN

Złodziej Bob rozpoczyna swoje pierwsze wielkie zadanie. O ludziach mówi się, że mogą być urodzonymi muzykami, tancerzami, architektami. To oczywiście może być prawda, a na temat Boba można śmiało powiedzieć, że jest urodzonym złodziejaszkiem! Już w kołysce czytał o przygodach Robin Hooda i całe dzieciństwo uczył się jak zabierać bogatym i dawać biednym. Może kradzież nie jest ładna, ale Bob ma dobre serce. Dlatego kiedy dowiedział się o przestępczych sprawkach pana burmistrza postanowił działać i dać mu w kość!

Złodziej Bob musi dopaść złoczyńców i zrobić im na złość. To nie przyjdzie łatwo, jego przeciwnicy mają liczną obstawę i przygotowali wymyślne niespodzianki, żeby chronić swoje interesy. Bob musi odwiedzić kilka miejsc, przejść kilka poziomów, żeby osiągnąć sukces. Musisz mieć oczy dookoła głowy, wykazać się refleksem i przewidywaniem, żeby misja się powiodła.

Jeżeli przypadły Ci do gustu kryminalne klimaty w krzywym zwierciadle może spodobać Ci się seria Zgarniacze Kasy. To dwójka kompletnie szalonych i szalenie zabawnych złodziejaszków!

Dlaczego warto zagrać w Złodziej Bob?

  • Idealna gra również dla młodszych graczy
  • Złodziej Bob to jedna z najpopularniejszych gier tego typu na świecie
  • Można grać nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniach przenośnych
Sterowanie