Złodziej Bob 3

Złodziej Bob 3

91%
reklama

Złodziej Bob 3

EN

Przed nami Złodziej Bob 3, czyli trzecia odsłona popularnej gry przygodowej. Mały Bob zdobył już renomę niezłego rozrabiaki, którego nikt nie może złapać. Doskonale radzi sobie w trudnych warunkach, dlatego otrzymał ściśle tajną misję infiltracji wielkiej korporacji, która w podziemiach miasta prowadzi nikczemne eksperymenty. Bob się zmienił - to nie jest już kieszonkowiec, to prawdziwy mistrz w swoim fachu, komandos wśród złodziei!

W tej edycji wprowadzono wiele nowości. Złodziej Bob musi zbierać gadżety, żeby poradzić sobie z niektórymi przeszkodami, na przykład do otwarcia zamka wymagane jest posiadanie scyzoryka. Poza tym dodano interaktywne quicktime eventy, w których Bob musi wykonać określoną akcję, żeby odblokować nowy sektor poziomu. Zbieraj też notatki, żeby skompletować wszystkie gwiazdki.

W tej grze wymagany jest spryt, nie tylko refleks. Jeśli masz ochotę sprawdzić swoje szare komórki w inny sposób możesz zobaczyć nasze gry logiczne. Są nastawione na myślenie bardziej niż jakakolwiek platformówka!

Dlaczego warto zagrać w Złodziej Bob 3?

  • Gra została dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych
  • Złodzieja Boba uwielbiają fani z całego świata
  • Dodatkowe bonusy sprawiają, że gra jest bardzo wciągająca
Sterowanie