Roller Ball 6

Roller Ball 6

78%
reklama

Roller Ball 6

EN

Roller Ball 6 to ekscytująca gra platformowa, gdzie wcielasz się w rolę odważnej czerwonej piłki, mającej za zadanie uratować świat przed złowrogimi planami przemiany planety w kwadrat. Gra oferuje ponad 100 różnorodnych poziomów, pełnych przeszkód takich jak śmiercionośne lasery czy złoczyńcy, którzy muszą zostać pokonani. Każdy poziom to nowe wyzwanie, gdzie zbierasz gwiazdki i unikasz niebezpieczeństw, a prosta, ale kolorowa grafika dodaje uroku każdej przebytej przygodzie.

Jak grać w Roller Ball 6?

Sterowanie w Roller Ball 6 jest intuicyjne i łatwe do opanowania zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Użyj strzałek klawiatury lub ekranu dotykowego, aby kierować piłką: lewo i prawo do toczenia się, a strzałki w górę do skoków. Unikaj wrogów i przeszkód, przeskakując nad nimi lub omijając. Każdy poziom wymaga precyzji i sprytu, aby z sukcesem zebrać wszystkie gwiazdki i bezpiecznie dotrzeć do mety.

Spróbuj także innych gier platformowych

Jeżeli Roller Ball 6 przyciągnął Twoją uwagę, z pewnością spodobają Ci się także inne gry platformowe oraz Mango Mania – dynamiczna gra, która również stawia na zręczność i szybkie myślenie w przechodzeniu kolejnych poziomów.

Kto jest autorem gry Roller Ball 6?

Gra Roller Ball 6 została stworzona przez Dmobin.

Sterowanie