Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia

Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia

77%
reklama

Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia

EN

Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia to kolejna część podróży dwójki żywiołowych odkrywców. Ognisty chłopak i Wodna dziewczyna tym razem trafili do naprawdę niezwykłego miejsca - tajemniczej świątyni wypełnionej magicznymi kryształami zasilającymi portale. Te ekscytujące przejścia mogą umożliwić Wam przejście w głąb świątyni, ale jeśli nie zachowacie ostrożności sprowadzą Was na manowce. Jeżeli graliście w poprzednie części gier tej serii, wiecie też, że nie możecie mieszać ognia z wodą. Jeżeli Ognisty chłopak dotknie zbiornika z wodą lub Wodna dziewczyna dotknie lawy, Wasza ekspedycja się zakończy i będziecie musieli rozpocząć etap od nowa. Uważajcie więc na każdy krok i ruszajcie w drogę!

Po odnalezieniu ostatniego właściwego portalu Wasza podróż wcale nie musi się zakończyć. Na śmiałków, którzy szukają kolejnych wyzwań czeka powrót do już znanych, jak i odkrycie zupełnie nowych świątyń w ostatniej części gry - Ogień i Woda 5: Żywioły.

Dlaczego warto zagrać w Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia?

  • Jest to czwarta część popularnej serii gier platformowych z elementami logicznymi dla dwóch graczy
  • Zawiera dziesiątki różnorodnych poziomów i ciekawe zagadki - w tej części jeszcze bardziej urozmaicone przez mechanikę portali
  • Każda gra z tej serii to pozycja obowiązkowa dla osób ceniących współpracę między dwójką graczy
  • Możecie grać wszędzie, ponieważ gra uruchomi się na komputerze, smartfonie i tablecie
Chłopak
Sterowanie
Dziewczyna
WAD
Sterowanie