Ogień i Woda 2: Świątynia Światła

Ogień i Woda 2: Świątynia Światła

76%
reklama

Ogień i Woda 2: Świątynia Światła

EN

Ogień i Woda: Świątynia Światła to druga część przygód młodych podróżników przemierzających tajemnicze świątynie rozsiane po całym świecie. Tym razem znaleźli się w miejscu, w którym światło nie tylko będzie oświetlać im drogę, ale często także ją tworzyć. Świątynię wyposażono bowiem w skomplikowane mechanizmy składające się z promieni światła i luster, dzięki czemu nasi bohaterowie mogą kierować światło do niedostępnych przełączników i odblokowywać drogę w głąb świątyni. Nadal musicie pamiętać, aby nie łączyć wody z ogniem! Kontakt którejś z postaci z cieczą innego koloru natychmiast zakończy Waszą ekspedycję i będziecie zmuszeni rozpocząć dany etap od początku. Otwórzcie umysły i ruszajcie w głąb świątyni!

To jeszcze nie koniec podróży! Możemy zdradzić, że po odkryciu wszystkich tajemnic skrywanych przez Świątynię Światła, nasi dzielni podróżnicy udali się w zupełnie nowe, chłodniejsze miejsce. Jesteście gotowi na zmierzenie się z wyzwaniami stawianymi przez Lodową Świątynię?

Dlaczego warto zagrać w Ogień i Woda 2: Świątynia Światła?

  • Jest to druga część udanej gry platformowej, zawierająca nowe zagadki i wyzwania
  • Gra umożliwia współpracę dwóch osób, więc możesz zaprosić do zabawy rodzeństwo lub przyjaciół
  • Nowoczesne rozwiązania umożliwiają grze dostosowanie się do każdej rozdzielczości ekranu
  • Możecie bez przeszkód grać na komputerze, smartfonie lub tablecie - jednak na urządzeniach mobilnych gra traci nieco charakter gry dla dwóch osób
Chłopak
Sterowanie
Dziewczyna
WAD
Sterowanie