Ogień i Woda: Leśna Świątynia

Ogień i Woda: Leśna Świątynia

73%
reklama

Ogień i Woda: Leśna Świątynia

EN

Ogień i Woda: Leśna Świątynia to pierwsza część przygód dzielnych odkrywców podróżujących po tajemniczych świątyniach rozsianych po całym świecie. Na drodze czeka ich wiele niebezpiecznych zagadek i zawiłych labiryntów, z którymi będą musieli się zmierzyć. Dzięki Waszej pomocy, na pewno im się uda! Niezbadane komnaty Leśnej Świątyni stoją przed Wami otworem i czekają na odkrycie!

Gry z serii Ogień i Woda to logiczne platformówki dla dwóch osób, w których Waszym zadaniem jest doprowadzenie obu bohaterów do odpowiednich drzwi na końcu każdej komnaty. Aby tego dokonać musicie współpracować i uważać na zagrożenia, na które wrażliwa jest tylko Wasza postać. Podstawą jest niemieszanie ognia z wodą. Jeżeli któraś z postaci dotknie cieczy w innym kolorze niż własny, gra się kończy. Dodatkowo zarówno Ognisty chłopak jak i Wodna dziewczyna są wrażliwi na działanie zielonej cieczy - oboje musicie na nią uważać, jeżeli nie chcecie przedwcześnie zakończyć ekspedycji! Uważajcie na każdy krok, analizujcie problemy do rozwiązania i współpracujcie, a osiągnięcie upragniony cel!

Gdy komnaty Leśnej Świątyni nie będą już skrywać przed Wami tajemnic, wyruszcie na kolejną przygodę, aby zbadać niesamowite miejsca w Ogień i Woda 2: Świątynia Światła.

Dlaczego warto zagrać w Ogień i Woda: Leśna Świątynia?

  • Jest to wciągająca gra przygodowa dla 2 osób, uwielbiana przez tysiące graczy na całym świecie
  • Posiada świetnie zaprojektowane poziomy i zagadki
  • Oferuje wspaniałą i rozwijającą zabawę na wiele godzin
  • Dostosowuje się do każdej rozdzielczości ekranu
  • Można w nią grać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Ogień i Woda: Leśna ŚwiątyniaOgień i Woda: Leśna Świątynia
Chłopak
Sterowanie
Dziewczyna
WAD
Sterowanie