Flagi Bliskiego Wschodu
Flagi Bliskiego Wschodu

Flagi Bliskiego Wschodu

76%
reklama

Flagi Bliskiego Wschodu

PL

Przenieś się na chwilę w odległe rejony świata i sprawdź jak dobrze pamiętasz flagi Bliskiego Wschodu. Ten szybki quiz pozwoli Ci przetestować swoją wiedzę na ten temat, a jeśli nie masz nawet żadnej - bardzo szybko przyswoisz sobie dosłownie wszystkie, dzięki zagraniu zaledwie kilka razy. Rozgrywka polega na wybraniu jednej z trzech flag, które pojawią się na ekranie pod każdą z siedemnastu nazw krajów, które obejmują Bliski Wschód.

Kiedy uznasz, że opanowałeś już w zadowalającym stopniu flagi z tego regionu świata możesz bawić się i uczyć dalej, ponieważ na Gryfku przygotowaliśmy więcej podobnych gier! Przekonaj się jak dobrze radzisz sobie z rozpoznawaniem flag krajów europejskich, które są nam zdecydowanie bliższe!

Flagi Bliskiego Wschodu to jedna z naszych autorskich gier z kategorii Gry Geograficzne. Jeżeli lubisz odkrywać świat, przygotowaliśmy dla Ciebie wiele innych wyzwań podczas których dowiesz się nowych, ciekawych rzeczy!

Dlaczego warto zagrać w Flagi Bliskiego Wschodu?

  • Jest to szybki quiz edukacyjny, który testuje wiedzę na temat flag krajów Bliskiego Wschodu i błyskawicznie pomoże nauczyć się tych, których nie znasz
  • Podczas gry nie wyświetlają się dodatkowe reklamy - możesz w pełni skupić się na rozwiązywaniu
  • Możesz grać na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym
  • Gra została wykonana w polskiej wersji językowej
Graj z użyciem myszki