reklama
reklama
Golf jaskiniowców

Golf jaskiniowców

76%

Golf jaskiniowców

EN

Historia gry w golfa jest bardzo niejasna, różne źródła podają różne daty powstania jej zasad. Cóż więc stoi na przeszkodzie, żeby w golfa mogli zagrać już jaskiniowcy? Nawet jeśli gra odbywa się na komputerze albo smartfonie? Można się czepiać, że to bez sensu, niemożliwe, sprzeczne. Ale lepiej skupić się na dobrej zabawie! Jaskiniowcy mają już pole golfowe, piłeczkę nieco większą i cięższą od współczesnych, wielki kij, również większy, a do tego przypominający bardziej kij do gry w hokeja. Najwyraźniej jednak w epoce prehistorii tylko na taki sprzęt mogli sobie pozwolić. To jednak zupełnie nie będzie przeszkadzało w grze!

Dokładnie tak samo jak obecnie gra w golfa z jaskiniowcami polega na trafieniu piłeczką do dołka. Im mniejszej ilości uderzeń będziesz potrzebować, tym większe masz szanse na zdobycie kompletu gwiazdek za poziom. Przed Tobą aż 48 poziomów, zróżnicowanych i coraz bardziej wymagających!

Jeśli lubisz grę w minigolfa to Twoja wizyta na Gryfku nie powinna się tutaj zakończyć! Serdecznie polecamy Ci odwiedzenie gry Ogrody golfowe, w której czeka na Ciebie jeszcze więcej poziomów, bajkowa i wesoła oprawa oraz wiele nowych wyzwań!

Dlaczego warto zagrać w Golf jaskiniowców?

  • To klasyczny minigolf, w którym udział bierze prawdziwy jaskiniowiec!
  • W tej grze na gracza czeka aż 48 poziomów do przejścia, a każdy jest wypełniony po brzegi prehistorycznymi przeszkodami
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki