Jej Wysokość Zosia: Magiczne sanki

Jej Wysokość Zosia: Magiczne sanki

77%
reklama

Jej Wysokość Zosia: Magiczne sanki

EN

W grze Jej Wysokość Zosia: Magical Sled Race, zimowy krajobraz Enchancii jest idealnym miejscem na zabawę i rywalizację. Zosia, Amber i Książę James wyruszają na królewskie sanie, aby wziąć udział w emocjonującym wyścigu. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów podczas zjazdu, zbierając złote gwiazdki i kwiaty Wassailii. Unikaj przeszkód, które mogą uszkodzić twoje sanie i uniemożliwić ukończenie wyścigu. Gra oferuje tryb dla jednego gracza oraz możliwość rywalizacji z przyjacielem w trybie dla dwóch graczy.

Jak grać w Jej Wysokość Zosia: Magical Sled Race?

Gra jest prosta w obsłudze. Na początku wybierz tryb gry - dla jednego lub dwóch graczy. Następnie wybierz postać, którą chcesz grać, oraz swoje ulubione królewskie sanie. Gdy już jesteś gotowy, zacznij wyścig z górki, starając się zebrać jak najwięcej złotych gwiazdek i kwiatów Wassailii, aby zdobyć dodatkowe punkty. Uważaj na przeszkody, ponieważ zbyt wiele zderzeń może uszkodzić twoje sanie i zakończyć wyścig. Na urządzeniach mobilnych dotknij ekranu, aby sterować saniami i omijać przeszkody.

Mała Zosia zaprasza Cię do kolejnej zabawy!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, z pewnością zainteresują Cię inne gry dla dzieci. Polecamy również grę The Mermaid Princess z Zosią, w której odkrywasz podwodny świat i pomagasz Zosi w jej podwodnych przygodach. Odkrywaj nowe wyzwania i baw się z ulubionymi bohaterami! Pozostałe gry z Zosią również czekają na odkrycie!

Gracz 1
Podskok
Gracz 2
Podskok
{$tubia}