Mahjong Klasyczny

Mahjong Klasyczny

68%
reklama

Mahjong Klasyczny

EN

Mahjong klasyczny to bardzo stara gra, która przybyła do kultury zachodniej z odległych Chin. Mówi się, że to gra chińskich filozofów. Takie określenie ma swoje mocne uzasadnienie w jej skomplikowaniu i konieczności wykorzystania logicznego myślenia. Klasyczny mahjong to nie tylko prosta gra na spostrzegawczość. Gracz musi wykazać się przebiegłością i przewidywać ruchy do przodu, żeby udało mu się wyczyścić planszę ze wszystkich 144 kamieni, które występują w pierwotnej wersji tej popularnej i cenionej na całym świecie gry logicznej.

W tej wersji nie goni Cię czas, możesz zastanawiać się jak długo zechcesz. Kamienie są łudząco podobne do oryginałów, mają też bardzo przejrzystą formę, co ułatwia grę także na mniejszym ekranie. Jeśli utkniesz i nie będziesz mógł odszukać następnego ruchu pamiętaj o możliwości skorzystania z kilku podpowiedzi.

Wydaje Ci się, że masz giętki umysł i doskonale radzisz sobie z zagadkami? A może chcesz rozruszać swoje szare komórki? Dla małych i większych mózgowców i przyszłych geniuszy przygotowaliśmy inne gry logiczne. Tylko od Ciebie zależy w czym masz ochotę jeszcze się sprawdzić!

Dlaczego warto zagrać w Mahjong Klasyczny?

  • Poznaj podstawową wersję jednej z najpopularniejszych gier logicznych świata
  • Gra nie zawiera żadnych dodatkowych reklam w trakcie rozgrywki
  • Można grać nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniach przenośnych
Mahjong Klasyczny
Graj z użyciem myszki
{$tubia}