Garden Tales Mahjong

Garden Tales Mahjong

58%
reklama

Garden Tales Mahjong

EN

Garden Tales Mahjong to fascynująca gra logiczna, która łączy klasyczne elementy madżonga z barwnym światem popularnej serii Garden Tales. Gracze mają za zadanie usuwanie par kafelków z planszy, co wymaga spostrzegawczości i strategicznego myślenia. Gra oferuje wiele poziomów, każdy z nich pełen unikalnych układów i przeszkód, które utrudniają zadanie. Ponadto, gra zachęca do zdobywania punktów i mnożników za szybkie łączenie par, co stanowi dodatkowe wyzwanie.

Jak grać w Garden Tales Mahjong?

Sterowanie w grze jest intuicyjne i dostosowane do użytkowników zarówno komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Używaj myszki lub dotyku, aby wybierać kafelki. Aby kafelki mogły być sparowane, muszą być swobodnie dostępne, co oznacza, że nie są zablokowane przez inne elementy z dwóch dłuższych boków. Gra wymaga nie tylko szybkości, ale również strategicznego planowania kolejnych ruchów, by maksymalizować zdobywane punkty.

Wyjdź z ogrodu, by zagrać w inne gry!

Poza Garden Tales Mahjong, spróbuj swoich sił w innych grach logicznych, które równie dobrze rozwijają umiejętności myślenia i koncentracji. Jeżeli lubisz tematykę madżonga, z pewnością przypadnie Ci do gustu również gra Monster Mahjong, oferująca równie kolorowe i wymagające poziomy.

Kto jest autorem gry Garden Tales Mahjong?

Gra Garden Tales Mahjong została stworzona przez studio Softgames-Azerion.

Graj z użyciem myszki