Garden Tales 2

Garden Tales 2

62%
reklama

Garden Tales 2

PL

Gra Garden Tales 2 zabierze Cię do bajkowego ogrodu, w którym żyją skrzaty! A ponieważ są to stworzenia wyjątkowo pomysłowe i aktywne to chciałyby Ci zaproponować pewną zabawę. Na planszy pojawią się różne owoce i kwiaty. Twoim zadaniem będzie układanie ich po trzy w linii, żeby je usuwać. W każdym poziomie musisz usunąć określoną ilość konkretnych symboli. To jednak nie koniec zasad! Masz ograniczoną ilość ruchów, co będzie nie lada utrudnieniem! Musisz wytężyć nie tylko wzrok, ale także umysł, żeby wybrać najbardziej optymalny sposób rozgrywki! Oczywiście po drodze pojawią się nowe utrudnienia, takie jak zablokowane miejsca.

Nie masz dość logicznych zabaw w takim klimacie? Koniecznie zostań z nami na Gryfku i zagraj w grę Bubble Shooter Saga, gdzie już czekają na Ciebie słodkie i wesołe misie. Zapraszają Cię do wspólnej gry w kulki! To również będzie świetna zabawa dla dzieci!

Dlaczego warto zagrać w Garden Tales 2?

  • To kolorowa i dynamiczna gra logiczna, w której trzeba łączyć po 3 w jednej linii owoce i kwiaty w ogrodzie pełnym krasnoludków
  • To znakomita zabawa dla młodszych i starszych graczy, zarówno w domu, jak i w podróży
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki