Garden Tales

Garden Tales

62%
reklama

Garden Tales

PL

Garden Tales, czyli ogrodowe opowieści, przeniosą Cię w magiczny świat, ukryty, kto wie, może nawet w każdym ogrodzie na świecie. Do zabawy zapraszają wesołe, przyjaźnie nastawione krasnoludki. Uważnie przeczytaj ich wskazówki, żeby dowiedzieć się jak grać. Wyjaśnią Ci wszystko najlepiej ze wszystkich! Na początek musisz jednak wiedzieć, że Garden Tales to klasyczna gra typu 3 w linii, umiejscowiona w bajkowym klimacie. Znajdziesz tutaj owoce i kwiaty, a nawet łakocie! Przesuwaj nimi po planszy, zamieniaj miejscami i korzystaj z ulepszeń i boosterów, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik. Przed Tobą mnóstwo kolorowych poziomów, a w każdym z nich musisz postarać się o usunięcie konkretnych symboli z planszy. Dla utrudnienia masz ograniczoną ilość ruchów!

Nie masz dość? Kiedy postanowisz opuścić ten zaczarowany ogród możesz wybrać się do gry Jewel Crush! To kolorowa klasyka, wśród gier logicznych typu diamenty i 3 w linii. Na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto lubi tego rodzaju rozgrywkę!

Dlaczego warto zagrać w Garden Tales?

  • Jest to kolorowa gra logiczna typu 3 w linii, w której można wykonać wiele widowiskowych zagrań
  • W grze czeka całe mnóstwo różnorodnych poziomów, które potrafią wciągnąć na długo, zarówno fanów tego rodzaju gier jak i każdego innego
  • Można zagrać na urządzeniach przenośnych, na przykład tablecie lub smartfonie, albo na komputerze stacjonarnym
Graj z użyciem myszki