Mała Hazel: Przedszkole

Mała Hazel: Przedszkole

86%
reklama

Mała Hazel: Przedszkole

EN

Witaj w świecie Baby Hazel, gdzie Twoja ulubiona bohaterka rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Pierwszy dzień w nowym miejscu jest zawsze pełen emocji, a Hazel początkowo nie jest zainteresowana pójściem do przedszkola. Twoim zadaniem będzie przekonanie jej do wyjścia z domu. Kiedy Hazel dotrze do przedszkola, czeka ją wiele zabawnych aktywności z innymi dziećmi. Pomóż im w różnych czynnościach, od nauki przez zabawę po przestrzeganie zasad społecznych.

Jak grać w Baby Hazel in Preschool

Sterowanie w grze jest intuicyjne, idealne zarówno dla użytkowników komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Twoim zadaniem jest asystowanie Hazel i jej przyjaciołom w przedszkolu, pomagając im w różnych aktywnościach edukacyjnych i społecznych. Użyj myszy, aby interaktywnie uczestniczyć w zabawie i dbać o potrzeby Hazel oraz innych dzieci, aby zapewnić im radość i satysfakcję z pobytu w przedszkolu.

Znajdź więcej gier i zabaw z Baby Hazel!

Oprócz tej gry, odkryj inne gry z serii Baby Hazel oraz szeroki wybór gier dla dziewczyn, które rozwijają kreatywność i umiejętności społeczne. Spróbuj także gry Baby Hazel Hygiene Care, aby nauczyć się ważnych zasad higieny w przyjemny sposób.

Kto jest autorem gry Baby Hazel in Preschool?

Gra została stworzona przez Axis Entertainment Limited.

Graj z użyciem myszki
{$tubia}