My Little Pony: Wyzwania Przyjaźni
My Little Pony: Wyzwania Przyjaźni

My Little Pony: Wyzwania Przyjaźni

77%
reklama

My Little Pony: Wyzwania Przyjaźni

PL

My Little Pony: Wyzwania Przyjaźni to doskonała okazja, żeby odwiedzić urocze kucyki: Rainbow Dash, Rarity, Twilight Sparkle, Applejack i pozostałe. Dziewczyny właśnie wróciły do domu po kolejnej przygodzi i postanowiły wybudować Szkołę Przyjaźni. To ma być miejsce, w którym każdy kucyk nauczy się nią doceniać. W każdym poziomie zagrasz w kulki, żeby zebrać materiały do budowy. Kiedy budynek będzie już ukończony koniecznie zostań w świecie My Little Pony, żeby wykonywać różne wyzwania podczas kolejnych poziomów.

Na każdym poziomie w kulkach zostały schowane różne przedmioty i materiały. Skoncentruj się na nich szczególnie, żeby osiągnąć wyznaczony cel. Pamiętaj przy tym, że obowiązują również zwykłe zasady gry w kulki, więc nie możesz pozwolić na to, żeby ich gromada znalazła się zbyt nisko.

Kucyki z serii My Little Pony to znakomite towarzystwo do każdej zabawy, mają głowy pełne pomysłów i przeżywają fantastyczne, magiczne przygody. Jeśli jednak szukasz podobnych wyzwań koniecznie zobacz inne gry w kulki, które dla Ciebie zebraliśmy!

Dlaczego warto zagrać w My Little Pony: Wyzwania Przyjaźni?

  • To urozmaicona gra w kulki, która przenosi gracza do magicznej krainy My Little Pony
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie i tablecie
My Little Pony: Wyzwania PrzyjaźniMy Little Pony: Wyzwania PrzyjaźniMy Little Pony: Wyzwania Przyjaźni
Graj z użyciem myszki