Niezawodny bramkarz

Niezawodny bramkarz

76%
reklama

Niezawodny bramkarz

EN

W piłce nożnej niezawodny bramkarz to prawdziwy skarb, ale również kto, kto właściwie nie istnieje. Niektórzy są jednak bliscy doskonałości. W tej grze nie masz kolegów z drużyny. Jesteś tylko Ty, w roli bramkarza, i Twój przeciwnik, który zrobi absolutnie wszystko, żeby umieścić piłkę w siatce.

W bramce będą pojawiały się różne bonusy (na przykład bidon z wodą powiększa postać bramkarza, dzięki czemu łatwiej jest zablokować piłkę) lub utrudnienia (wystrzegaj się podejrzanych fiolek z dziwnymi substancjami). Weźmiesz udział w kilku turniejach, a tylko niektóre z nich będą klasycznymi pojedynkami na boisku. W każdym kolejnym pojawią się nowe elementy rozgrywki!

W konkurs rzutów karnych lubią grać prawie wszyscy. Nawet postacie z bajek! Nie wierzysz? Zobacz grę Smerfne rzuty karne. W wiosce Smerfów trwa naprawdę niesamowita, sportowa zabawa. Koniecznie się do niej przyłącz!

Dlaczego warto zagrać w Niezawodny bramkarz?

  • Jest to zręcznościowa gra sportowa, w której gracz wciela się w rolę bramkarza w konkursie rzutów karnych
  • Gra oferuje możliwość rozegrania kilku turniejów, w które urozmaicono zdecydowanie pozasportowymi elementami humorystycznymi
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym oraz urządzeniach przenośnych
Sterowanie