Poprowadź łódź

Poprowadź łódź

71%
reklama

Poprowadź łódź

EN

Ahoj, przygodo! Poprowadź łódź po okolicy pełnej kanałów. Jako kapitan małej motorówki świadczysz usługi wodnego taksówkarza. Twoim zadaniem jest przewiezienie pasażerów z punktu A do puntu B. Trudność polega na tym, że ruch na kanałach jest ogromny i łatwo o kolizję. Musisz wysilić swój refleks i dobrze obserwować okolicę, żeby nie doszło do żadnego wypadku z Twoim udziałem!

Za każdy zakończony sukcesem rejs otrzymasz pewną kwotę pieniędzy. Zbieraj je, żeby kupić lepszą motorówkę - szybszą i zwinniejszą. Istnieje też inna droga do zdobycia ulepszeń. Graj codziennie, ponieważ niektóre modele są dostępne tylko jako nagroda za logowanie się do gry kilka dni z rzędu.

Zabawy na wodzie są wspaniałe i trudno się z nimi rozstać, szczególnie jeśli dają tyle frajdy i satysfakcji, co gra w prowadzenie łodzi po zawiłych kanałach. Kiedy już jednak zrezygnujesz z roli kapitana możesz poszybować w niebiosach w grze Królik Bugs: Nieustraszony Lotnik. Ten szalony bohater tak bardzo lubi marchewki, że zbiera je nawet na niebie!

Dlaczego warto zagrać w Poprowadź łódź?

  • Jest to prosta i przyjemna gra zręcznościowa dla miłośników morskich podróży
  • W grze można zdobyć wiele ulepszeń, które urozmaicają rozgrywkę
  • Można zagrać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki