Uniki na łodzi

Uniki na łodzi

88%
reklama

Uniki na łodzi

EN

Wybierz się na wycieczkę po oceanie i rób uniki na łodzi. Wyobraź sobie, że płyniesz wodami Pacyfiku, jesteś w okolicach jakiegoś tropikalnego archipelagu i masz swoją własną łódź, którą możesz wybrać się na wycieczkę między licznymi wyspami. Brzmi sielankowo, prawda? Jeśli masz dobry refleks i jesteś w stanie dostrzec zagrożenie z odpowiednim wyprzedzeniem to ta gra właśnie taką sielanką dla Ciebie będzie! Ale przejdźmy do konkretów.

Twoim zadaniem jest poprowadzenie wspomnianej łodzi między licznymi przeszkodami, które odkryją przed Tobą pobliskie wody. Będą to skały, wysepki, morskie stwory i nie tylko. W międzyczasie postaraj się zebrać jak najwięcej monet. Będziesz mógł kupić za nie inną, lepszą łódkę. Poza tym prądy morskie co jakiś czas stają się wyjątkowo wezbrane i łódka pędzi przed siebie z ogromną prędkością. Uważaj, żeby nie wpaść na przeszkodę podczas tego wyścigu z morskimi falami!

Lubisz nadmorskie klimaty? Bycie kapitanem nawet małej łódki może być wspaniałą przygodą, więc nie rezygnuj z niej! Zostań na Gryfku i zagraj w grę Poprowadź łódź, w której Twoje zadanie polega na przebyciu wielu rejsów turystycznych.

Dlaczego warto zagrać w Uniki na łodzi?

  • To sielankowa gra zręcznościowa, które zabierze Cię na odległe wody Pacyfiku
  • Rozgrywka jest wyjątkowo dynamiczna, a trudny gry wynagradza licznymi osiągnięciami do zdobycia
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki