Baśnie z 1001 nocy
Baśnie z 1001 nocy

Baśnie z 1001 nocy

66%
reklama

Baśnie z 1001 nocy

EN

Gra Baśnie z 1001 nocy kryje w sobie tajemnicze skarby, które czekają, abyś je odkrył. Odkrywaj tajemnice Arabii, legendę po legendzie. Gra polega na dopasowywaniu trzech kafelków w rzędzie, aby usunąć je z planszy. Zbieraj specjalne przedmioty poprzez usuwanie kafelków znajdujących się pod nimi i pozwól im spaść na dół planszy. Aby ukończyć poziom, musisz usunąć wszystkie specjalne przedmioty, a następnie możesz odebrać swoje bogactwa!

Jak grać w Baśnie z 1001 nocy?

Sterowanie w grze jest niezwykle proste i odbywa się za pomocą myszki. Przesuwaj kafelki tak, aby dopasować je w pionowe lub poziome linie i pozwolić specjalnym przedmiotom opaść na dół planszy. Zbierz wszystkie, aby przejść na kolejny poziom i zbliżyć się do odkrycia kolejnej legendy arabskiej pustyni.

Odkryj więcej gier logicznych

Jeśli spodobała ci się ta gra i chciałbyś więcej wyzwań logicznych, zapraszamy do odkrywania naszej bogatej oferty gier, które testują umiejętności strategicznego myślenia i szybkiego reagowania. Gry typu 3 w linii to klasyka gatunku, która przypadnie do gustu każdemu.

Kto jest twórcą gry Baśnie z 1001 nocy?

Gra została stworzona przez studio Agame.

Graj z użyciem myszki