Baśnie z 1001 nocy 6
Baśnie z 1001 nocy 6

Baśnie z 1001 nocy 6

49%
reklama

Baśnie z 1001 nocy 6

EN

Zanurz się w baśniową opowieść pełną tajemnic i magii arabskiego świata z grą Baśnie z 1001 nocy 6. Twoje zadanie to odkrywanie kolejnych fragmentów legendy, podczas rozwiązywania zagadek typu match-3. Poprzez usuwanie identycznych płytek z planszy, odblokowujesz i zbierasz specjalne przedmioty, które są kluczami do zakończenia poziomu. Z każdą przeprowadzoną partią odsłaniasz kolejne skarby i zbliżasz się do odblokowania bogactw Arabii, a każdy ukończony poziom to krok bliżej do zrozumienia starożytnej opowieści.

Jak grać w Baśnie z 1001 nocy 6?

Łączenie płytek w Baśnie z 1001 nocy 6 jest intuicyjne i proste – wystarczy, że klikniesz myszką na trzy lub więcej takich samych elementów, aby usunąć je z planszy. Specjalne przedmioty ukryte pod płytkami spadną wówczas na dół, zbliżając cię do ukończenia poziomu. Twórz strategie i planuj ruchy, by efektywnie oczyszczać planszę z zadań.

A może łamigłówki w innym klimacie?

Odkryj więcej gier logicznych, które przeniosą Cię w światy pełne tajemnic i wyzwań umysłowych. Każda z nich oferuje unikalną rozgrywkę i nowe zagadki do rozwiązania. Gra Jewel Blitz 4 to klasyka gatunku!

Kto jest autorem gry Baśnie z 1001 nocy 6?

Twórcą gry Baśnie z 1001 nocy 6 jest Blinzy Studios.

Graj z użyciem myszki