Baśnie z 1001 nocy 5
Baśnie z 1001 nocy 5

Baśnie z 1001 nocy 5

67%
reklama

Baśnie z 1001 nocy 5

EN

Powróć do starożytnej Arabii i zanurz się w kolejnej zagadkowej przygodzie z grą Baśnie z 1001 nocy 5. Tym razem w podróż zabiera nas Sindbad Żeglarz. Twoim zadaniem jest przesuwanie i dopasowywanie przedmiotów, aby stworzyć szereg trzech lub więcej jednakowych elementów. Każdy poziom to nie tylko wyzwanie dla umysłu, ale i okazja do zbierania specjalnych przedmiotów, które są kluczowe do ukończenia misji. Rozgrywka wciąga nie tylko fabułą, ale i dynamicznym elementem czasu, który dodaje emocji każdemu poziomowi.

Jak grać w Baśnie z 1001 nocy 5?

Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Zadanie polega na wymianie miejscami dwóch elementów, aby stworzyć linię trzech lub więcej takich samych przedmiotów. Przygoda oferuje również dodatkowe bonusy, takie jak bomby czy klepsydry, które można aktywować dla ułatwienia rozgrywki. Rozwiązuj zagadki, zbieraj specjalne przedmioty i przeżywaj fascynującą historię w stylu bejeweled inspirowaną opowieściami z 1001 nocy.

Inne gry w stylu diamentów

Jeżeli spodobała Ci się Baśnie z 1001 nocy 5, wypróbuj inne gry w łączenie, które zabiorą Cię w świat dopasowywania przedmiotów i rozwiązywania zagadek. Gra Skarby Mistycznego Morza to fantastyczna przygoda dla miłośników łamigłówek.

Kto jest twórcą gry Baśnie z 1001 nocy 5?

Baśnie z 1001 nocy 5 to dzieło Blinzy Studios, twórców wielu popularnych gier logicznych, które zabierają graczy w światy pełne wyzwań i ciekawych fabuł.

Graj z użyciem myszki