Baśnie z 1001 nocy 2
Baśnie z 1001 nocy 2

Baśnie z 1001 nocy 2

60%
reklama

Baśnie z 1001 nocy 2

EN

Baśnie z 1001 nocy 2 to fascynująca gra logiczna, która przenosi gracza do magicznego świata arabskich legend. Aladyn, młody i odważny chłopak, odkrywa tajemniczą i potężną lampę, która może mu dać moc do pokonania złego czarodzieja i uratowania swojego miasta. Gra oferuje serię poziomów, w których zadaniem jest dopasowywanie elementów w rzędzie lub kolumnie, aby odblokować specjalne przedmioty ukryte pod płytkami. Każdy poziom stanowi unikalne wyzwanie logiczne z różnymi kombinacjami i przeszkodami.

Jak grać w Baśnie z 1001 nocy 2?

Sterowanie w grze jest proste i wymaga użycia myszy. Gracz musi dopasować co najmniej trzy identyczne elementy w rzędzie lub kolumnie, aby usunąć płytki i pozwolić specjalnym przedmiotom spaść na dół. Gra nie zapisuje postępu, więc każde rozpoczęcie gry odbywa się od początku, co dodaje element strategii i planowania kolejnych ruchów.

Odkryj więcej gier z serii Baśnie z 1001 nocy

Jeśli cieszysz się rozwiązywaniem zagadek, sprawdź inne gry z serii Baśnie 1001 nocy, które również oferują ciekawe wyzwania logiczne i kontynuują tematykę arabskich legend. Możesz też zobaczyć pozostałe gry w diamenty. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Kto jest twórcą gry Baśnie z 1001 nocy 2?

Gra Baśnie z 1001 nocy 2 została stworzona przez Blinzy Studios,.

Graj z użyciem myszki