Baśnie z 1001 nocy 4
Baśnie z 1001 nocy 4

Baśnie z 1001 nocy 4

61%
reklama

Baśnie z 1001 nocy 4

EN

Baśnie z 1001 nocy 4 to kontynuacja popularnej serii gier logicznych, gdzie gracz towarzyszy królowi i jego sokołowi w odkrywaniu tajemnic arabskich nocy. W tej części gry, zadaniem jest rozwiązanie układanek poprzez dopasowywanie trzech lub więcej elementów w rzędzie lub kolumnie. Gra zawiera wiele poziomów, a każdy z nich odkrywa kolejne fragmenty wspaniałej opowieści o perskim królu. Zadania stają się coraz trudniejsze, a dodatkowe przedmioty specjalne, których można użyć wymagają strategicznego myślenia i szybkości działania.

Jak grać w Baśnie z 1001 nocy 4?

Do sterowania w grze Baśnie z 1001 nocy 4 używa się myszy. Celem jest dopasowanie trzech lub więcej identycznych symboli, aby usunąć je z planszy i spowodować, że klucze spadną na dół ekranu. Gra dostosowuje się do użytkowników urządzeń mobilnych, oferując intuicyjne i płynne sterowanie dotykowe. Każdy poziom to nie tylko wyzwanie logiczne, ale także okazja do odkrywania nowych fragmentów fascynującej opowieści.

Odkryj inne łamigłówki!

Jeśli cenisz sobie wyzwania, jakie oferuje Baśnie z 1001 nocy 4, z pewnością spodobają Ci się także inne gry 3 w linii. Każda z nich to unikalna przygoda pełna zagadek i tajemnic do odkrycia. A może coś innego? Koniecznie sprawdź grę Candy Rain 4, którą uwielbiają młodsi i starsi gracze.

Kto jest twórcą gry Baśnie z 1001 nocy 4?

Gra Baśnie z 1001 nocy 4 została stworzona przez Blinzy Studios.

Graj z użyciem myszki