Baśnie z 1001 nocy 3
Baśnie z 1001 nocy 3

Baśnie z 1001 nocy 3

70%
reklama

Baśnie z 1001 nocy 3

EN

Zapraszamy do magicznego świata Baśnie z 1001 nocy 3, gdzie wcielasz się w postać rybaka i Dżinna, by odkryć tajemnice starożytnej Arabii. Gra oferuje klasyczną rozgrywkę typu Match-3 z dodatkowym wyzwaniem zbierania złotych kluczy, które otwierają drogę do następnego rozdziału historii. Twoim zadaniem jest przesuwanie płytek, aby dopasować trzy lub więcej takich samych elementów, co sprawia, że klucze opadają na dno ekranu. Każdy ukończony poziom zbliża Cię do rozwiązania zagadki i uratowania królestwa.

Jak grać w Baśnie z 1001 nocy 3?

Do sterowania w grze "Baśnie z 1001 nocy 3" używana jest mysz. Poprzez przesuwanie płytek tworzysz linie trzech lub więcej jednakowych elementów, by je usunąć z planszy. Twoim celem jest doprowadzenie złotych kluczy na dół ekranu, co pozwoli Ci ukończyć poziom. Specjalne bonusy, które pojawiają się w grze, mogą okazać się pomocne w twojej przygodzie.

Znajdź nowe przygody!

Jest wiele innych gier, które zabiorą Cię w światy pełne tajemnic i wyzwań. Jeśli masz ochotę na wyzwania i akcję poznaj nasze gry przygodowe. To będzie niezwykła wycieczka! Możesz odwiedzić Skandynawię, gdzie czekają już na Ciebie Wikingowie!

Kto jest twórcą gry Baśnie z 1001 nocy 3?

Gra Baśnie z 1001 nocy 3 została stworzona przez Blinzy Studios.

Graj z użyciem myszki