reklama
reklama
Samolot Mikołaja

Samolot Mikołaja

74%

Samolot Mikołaja

EN

Samolot Mikołaja pędzi między chmurami. Ubrany na czerwono popularny brodacz jest już prawie przygotowany do odegrania kolejny raz swojej niezwykle ważnej roli podczas świąt Bożego Narodzenia. Musi jeszcze jednak zebrać nieco prezentów. Pokieruj jego prywatnym odrzutowcem Santabus DEC25 i zbierz jak najwięcej prezentów, które latają w powietrzu, gdzieś wysoko wśród chmur!

Klikaj w odpowiednie miejsca, żeby skierować tam samolot. Uważaj przy tym na chmury, wpadnięcie w nie spowolni samolot Mikołaja! Czasami zdarzy Ci się znaleźć zbłąkany balon, z wyjątkowo zdeterminowanym maluchem, który postanowił odszukać Mikołaja. Weź go na pokład! Na pewno zdążą wrócić na święta do domu!

Nie tylko Święty Mikołaj przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Odwiedź innych bohaterów i spędź z nimi nieco czas w ten magiczny czas. Zobacz pozostałe gry świąteczne, które dla Ciebie zgromadziliśmy!

Dlaczego warto zagrać w Samolot Mikołaja?

  • Jest to zręcznościowa gra, w której pomagamy Świętemu Mikołajowi zebrać podniebne prezenty dla dzieci z całego świata na pokładzie jego prywatnego odrzutowca
  • Kolorowa oprawa graficzna i klimatyczna muzyka każdego wprowadzą w klimat Bożego Narodzenia
  • Gra została stworzona dla młodszych graczy
  • Można bawić się na komputerze, tablecie lub smartfonie
Graj z użyciem myszki