Adam i Ewa: Świąteczna przygoda

Adam i Ewa: Świąteczna przygoda

75%
reklama

Adam i Ewa: Świąteczna przygoda

EN

Weź udział w Świątecznej Przygodzie Adama i Ewy! Prehistoryczną okolicę bohaterów gry okrył już puszysty śnieg. Prawie wszystko jest już przygotowane do Bożego Narodzenia. Ewa ugotowała mnóstwo potraw i rozpaliła ogień w kominku, żeby atmosfera była ciepła i rodzinna. Brakuje tylko jednego elementu tej bożonarodzeniowej układanki, czyli jej męża, Adama! Gdzie on się podział? Tym razem jest usprawiedliwiony, ponieważ poszedł szukać prezentów pod choinkę. W świecie pełnym dinozaurów to nie takie proste, jak pójście do galerii handlowej!

Używając kursorów poprowadź Adama przez kolejne poziomy gry. Czeka na Was mnóstwo przeszkód i przeciwności oraz tradycyjnych w tej serii zagadek. Czasami potrzebny będzie klucz, innym razem trzeba poczekać na windę. Jedno jest pewne! Zebranie wszystkich prezentów w każdym poziomie wcale nie jest takie łatwe!

Przygotowania do Bożego Narodzenia w domu Adama i Ewy zaczęły się nieco wcześniej od sprowadzenia do domu choinki. Weź udział w grze i zobacz jak wyglądają Święta Adama i Ewy, które miały miejsce tysiące lat temu!

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa: Świąteczna przygoda?

  • To niezwykle klimatyczna gra platformowa, w której jaskiniowiec Adam zbiera świąteczne prezenty dla ukochanej Ewy
  • Wiele ciekawych poziomów, zagadki do rozwikłania i mnóstwo dobrej zabawy czeka na każdego fana tej serii
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach przenośnych
Sterowanie