reklama
reklama
reklama
Adam i Ewa

Adam i Ewa

91%

Adam i Ewa

EN

Adam i Ewa to dwójka prehistorycznych, pierwszych ludzi. Ale ich wspólna przygoda dopiero się rozpocznie. Pewnie można długo się zastanawiać, co było zanim Adam poznał Ewę. To bardzo proste - musiał ją po prostu odszukać. A ponieważ pierwszy facet na Ziemi był dżentelmenem wziął ze sobą najpiękniejszy kwiat jaki był w zasięgu wzroku i ruszył przed siebie, w nieznany, wielki świat. Skoro pierwszy z ludzi wykazał tyle determinacji dla swojej wybranki, to nic dziwnego, że nasz gatunek przetrwał!

Co czeka Adam w podróży? Mnóstwo niebezpiecznych zwierząt i innych stworzeń, przepaści, prehistoryczne windy i zapadnie... Ach, no i dinozaur! Taka paczka niedogodności wymusi na Tobie sporo główkowania. Zadaniem jest przeprowadzenie Adama przez kolejne krainy i odszukanie Ewy, żeby wręczyć jej kwiat i zapytać czy zostanie jego dziewczyną. Znajdź obiekty, w które możesz kliknąć, żeby wywołać reakcję otoczenia. Powodzenia!

Masz ochotę na więcej? Gry przygodowe mogą poszczycić się wieloma ciekawymi seriami, wykonanymi z wykorzystaniem nieszablonowych pomysłów. Spróbuj swoich sił w kooperacji w serii Ogień i Woda. To jedna z najpopularniejszych gier na świecie!

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa?

  • To popularna gra przygodowa typu point & click osadzona w prehistorycznych czasach
  • Gra wymaga spostrzegawczości i pomysłowości, żeby pokonać przeszkody i znaleźć rozwiązania zagadek
  • Zabawna konwencja przyciąga na długo każdego, również najmłodszych
  • Gra dobrze sprawdza się w podróży, dzięki dostosowaniu do urządzeń mobilnych
Graj z użyciem myszki