reklama
reklama
Adam i Ewa 4

Adam i Ewa 4

86%

Adam i Ewa 4

EN

Adam i Ewa 4 to gra, która przenosi nas daleko, daleko wstecz, do prehistorycznych czasów dinozaurów i pierwszych ludzi. Tak, nie było na Ziemi ludzi, kiedy żyły dinozaury, ale nie czepiajmy się takich szczegółów. Rzecz w tym, że pierwszy człowiek, czyli Adam, wybrał się w odwiedziny do znajomej. Problem, że ta nie chciała go puścić z powrotem do Ewy! Wierny małżonek musiał ratować się skokiem przez okno, a teraz potrzebuje pomocy w odszukaniu drogi do domu.

Adam jest niestrudzonym poszukiwaczem przygód, chociaż trochę mimo woli. Jego intelekt, jak nietrudno się domyślić, nie jest na najwyższym poziomie. Bez Twojego wsparcia nie znajdzie wszystkich reakcji łańcuchowych i kluczy do przejścia dalej, do kolejnego poziomu. Główkowanie to Twoje zadanie!

Kiedy już Adam znów będzie z Ewą możesz zapewnić im trochę czasu dla siebie i odwiedzić pewnego dobrego złodziejaszka. Gry z serii Złodziej Bob z pewnością nie rozczarują żadnego fana przygodówek!

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa 4?

  • To kolejna odsłona znanej i lubianej przygodówki typu point&click, w której zabawna forma skrywa mnóstwo świetnej treści
  • Twórcy zadbali, żeby zagadki i łamigłówki były różnorodne, ciekawe i niepowtarzalne
  • Można grać na komputerze lub urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki