Adam i Ewa 3

Adam i Ewa 3

80%
reklama

Adam i Ewa 3

EN

Gra Adam i Ewa 3 to już trzecie spotkanie z człowiekiem pierwotnym, czyli Adamem, a w dłuższej perspektywie też jego żoną - Ewą. Czasy się zmieniają, ale na Adama znowu polują kobiety - tym razem królowa starożytnego Egiptu! Ale ten dzielny jaskiniowiec nie pozwoli się więzić, szczególnie po otrzymaniu listu miłosnego od swojej stęsknionej żony. Klucz jest w zasięgu ręki, to niedopatrzenie porywaczki jest szansą, której żal będzie nie wykorzystać!

W tej odsłonie popularnej gry typu point&click odwiedzisz mnóstwo nowych lokacji. Adam przeniósł się z czasów dinozaurów do bliżej nieokreślonej starożytności. Ludzi na Ziemi jest już mnóstwo, podzielili się na kultury i rasy. Odwiedź różne z nich pokazane w krzywym zwierciadle! Twoim zadaniem jest poruszanie różnymi obiektami, żeby odblokować przejście do następnego poziomu.

Seria Adam i Ewa przypadła Ci do gustu? Jeśli tak seria Wheely również może być dla Ciebie ciekawa i wciągająca. Tam różne przygody przeżywa dzielny samochodzik podobnie jak Adam - bardzo zakochany.

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa 3?

  • Znana i lubiana gra przygodowa urozmaicona nowymi lokacjami i zabawnymi zagadkami do rozwiązania
  • Adam i jego przygody są tak zabawne, że trudno się zniechęcić i nie chcieć grać dalej
  • Gra działa na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
Graj z użyciem myszki