Adam i Ewa: Kosmici

Adam i Ewa: Kosmici

83%
reklama

Adam i Ewa: Kosmici

EN

Adama i Ewę porwali kosmici! Nikt nie wie jak to się stało, a szkoda, bo to na pewno znakomita historia. Nieczęsto się zdarza, żeby jaskiniowiec został uprowadzony przez pozaziemską cywilizację. Skoro jednak tego nie sposób się dowiedzieć pozostaje już tylko jedno: wydostać się stąd! Adam utknął w metropolii gdzieś w odległej galaktyce. Okazuje się, że jej mieszkańcy są bardzo przyjacielscy, ale ich zaawansowana technologia i złożoność tego świata trochę przestarzałego jaskiniowca przerastają. Tobie to raczej nie grozi, więc możesz śmiało uratować go z tej pułapki.

Tradycyjnie w tej serii musisz wyprowadzić Adama z nieprzewidzianych okoliczności. Koniecznie dobrze się rozejrzyj i postaraj wykorzystać elementy otoczenia jak układankę, która utoruje mu drogę do kolejnego poziomu. A tych na pewno na jakiś czas Ci nie braknie! No i gdzie podziewa się Ewa? Wszystkie te zagadki wkrótce powinny znaleźć jakieś rozwiązanie!

Jeśli nie masz dość przygody to na pewno chętnie przeniesiesz się z kosmosu na dno oceanu! Zagraj w grę Frizzle Fraz 6 i pomóż wesołemu stworkowi z głębin w poszukiwaniu jego przyjaciół.

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa: Kosmici?

  • W tej grze czeka na Ciebie prawdziwa odyseja kosmiczna w wykonaniu jaskiniowców, którzy bardzo chcą wrócić do domu
  • To kolejna, wyjątkowa część znanej i lubianej na całym świecie humorystycznych gier przygodowych
  • Zagraj na tablecie, smartfonie lub komputerze stacjonarnym
Graj z użyciem myszki