Adam i Ewa: Noc

Adam i Ewa: Noc

84%
reklama

Adam i Ewa: Noc

EN

Adam i Ewa: Noc to wielka przygoda małego jaskiniowca, któremu dokładnie w dniu święta Halloween przydarzyły się naprawdę dziwne przypadki! Miłośnicy tej serii na pewno wiedzą, że Adam lunatykuje. Ta przypadłość prowokuje mnóstwo przygód, ale wesoły jaskiniowiec podchodzi do nich z niesłabnącym uśmiechem na ustach. Nie inaczej jest tym razem! Jakaś dziwaczna siła zmusiła go, aby pojechał podczas snu traktorem w siną dal. Kiedy się ocknął okazało się, że znajduje się w odległym królestwie Transylwanii!

Teraz Adam musi wrócić do domu. Wszędzie panuje mrok, a do pomocy w wyznaczeniu drogi muszą wystarczyć Ci nocne kontury różnych obiektów, zwierząt i istot. Uważaj na nieprzyjemne niespodzianki, jeden fałszywy ruch może zakończyć się dla jaskiniowca bardzo przykrym wypadkiem.

Adam potrafi być niezłym łobuziakiem i jesteśmy skłonni założyć się, że Halloween to jego ulubione święto! Na potwierdzenie tej teorii proponujemy grę Straszny Adam, w której ten kudłaty dowcipniś robi kawały różnym osobom. Sprawdź koniecznie!

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa: Noc?

  • To nowe przygody jaskiniowca Adama, które zostały stworzone specjalnie z myślą o Halloween
  • Adam znajduje się daleko od domu, w strasznej okolicy, a zadaniem gracza jest klikanie na różne obiekty, żeby utorować mu drogę powrotną
  • Gra jest odpowiednia dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Graj z użyciem myszki
{$tubia}