Adam i Ewa: Umrzyki

Adam i Ewa: Umrzyki

80%
reklama

Adam i Ewa: Umrzyki

EN

Adam i Ewa: Umrzyki to halloweenowe wydanie gry przygodowej z popularnej serii, którą pokochali gracze na całym świecie. W tej części Adam ma nie lada kłopoty! Okazało się, że w czasie Halloween całe miasto jest pełne kotów, które z jakiegoś trudnego do wytłumaczenia powodu stały się umarlakami! Bieganie po ulicach, na których grasuje takie niebezpieczeństwo nie jest najprzyjemniejszym doświadczeniem, a przecież Adam jak najszybciej chce wrócić do domu, do ukochanej Ewy!

Tradycyjnie w tej serii gracz kieruje poczynaniami Adama, wesołego, choć niezbyt ogarniętego jaskiniowca. Tym razem, żeby umknąć przed pościgiem zombie trzeba być naprawdę szybkim i zdecydowanym. Masz tylko tyle czasu, ile trzeba! Jeśli krwiożerczy kociak dopadnie Adama poziom trzeba będzie zacząć od nowa!

Halloween to świetny czas, żeby zagrać w coś emocjonującego, czego, kto wie, niektórzy mogą się nawet przestraszyć! Jeśli chcesz zostać z jaskiniowcami to koniecznie zagraj w grę Adam i Ewa: Noc, w której mroczny klimat przeplata się z zabawnymi wpadkami!

Dlaczego warto zagrać w Adam i Ewa: Umrzyki?

  • To emocjonująca gra przygodowa na Halloween, w której jaskiniowiec Adam ucieka przed kotami zombie
  • W tej grze czeka na Ciebie wiele nowych poziomów pełnych zagadek, które musisz szybko rozwiązać
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki
{$tubia}