reklama
reklama
Stłucz to

Stłucz to

79%

Stłucz to

EN

Stłucz to! Ale i co, że już? No tak! W tej grze chodzi wyłącznie o to, żeby kieliszki poszły w drobny mak! To jednak nie jest zwyczajna gra, w której bez opamiętania będziesz niszczyć co popadnie. To logiczne zadanie dla tych, którzy potrafią się skupić i dobrze obserwować fizyczne zachowania obiektów. Brzmi poważnie? Niekoniecznie takie jest, to gra dla każdego! Czeka na Ciebie 20 poziomów, a w każdym z nich do zdobycia maksymalnie trzy gwiazdki. Zdobycie kompletu nie będzie łatwe. Wykorzystaj piłeczki, żeby wprawić w ruch inne obiekty. Czasami będą to bezpośrednio pechowe kieliszki, a innym razem coś zupełnie innego. Wykorzystuj teren i twórz reakcje łańcuchowe, żeby osiągnąć sukces!

Jeśli lubisz gry logiczne to Gryfek może stać się dla Ciebie ich wymarzonym źródłem! Skoro już było niszczenie to może warto coś stworzyć? Na przykład kształty i figury? Połącz jedną linią to wymagająca gra, w której nie chodzi tylko o zwykłe rysowanie na ekranie!

Dlaczego warto zagrać w Stłucz to?

  • To zabawna, choć czasami wymagająca, gra logiczna, w której tłuczemy kieliszki
  • W 20 wymagających poziomach jest łącznie 60 gwiazdek do zebrania, ale uda się je zdobyć tylko po idealnym przejściu każdego z nich
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach przenośnych
Graj z użyciem myszki