Stock Car Hero

Stock Car Hero

76%
reklama

Stock Car Hero

EN

Stock Car Hero to dynamiczna gra sportowa, która wystawi na próbę Twoje umiejętności za kierownicą w serii emocjonujących wyścigów samochodów seryjnych. Twoim celem jest pokonanie przeciwników i dotarcie do mety przed nimi. Rozpocznij karierę jako nowicjusz i stopniowo poprawiaj swoje wyniki, by w końcu zdobyć upragnione mistrzostwo. Zbieraj złote monety i wydawaj je na ulepszenia, które znacząco poprawią osiągi twojego samochodu. Nie zapomnij też o złotych strzałkach na drodze, które aktywują dodatkowe przyspieszenie i pomogą Ci zdobyć przewagę nad rywalami!

Jak grać w Stock Car Hero?

Sterowanie samochodem jest bardzo intuicyjne. Auto samo przyspiesza, a Ty musisz tylko dobrze kręcić kierownicą. W tym celu użyj kursorów (lewo/prawo) na klawiaturze twojego komputera. Jeżeli grasz na smartfonie lub tablecie, stukaj w lewą lub prawą część ekranu, aby skręcać.

Jeszcze więcej wyzwań

Gra Stock Car Hero została stworzona przez firmę b10b, która jest autorem takich tytułów jak Rally Car Hero, Grand Prix Hero czy Superbike Hero. Jeżeli szukasz emocjonujących wyzwań w innych sportach motorowych, zagraj koniecznie!

Sterowanie
{$tubia}