Wypełnij labirynt

Wypełnij labirynt

69%
reklama

Wypełnij labirynt

EN

Kolorowanki zwykle nie kojarzą nam się z grami logicznymi, ale tutaj jest inaczej. Wypełnij labirynt, żeby udowodnić sobie jak szybko i sprawnie potrafisz myśleć! Zasady gry są proste. W każdym poziomie masz do wypełnienia jakiś labirynt za pomocą kolorowej kulki. Kulka może poruszać się tylko od ściany do ściany, nie zdołasz zatrzymać jej w pół drogi. To nieco komplikuje sprawę, ale odrobina sprytu powinna wystarczyć, żeby uporać się z wyzwaniem!

każdy poziom to jakiś nowy kolor i nowa sekwencja do opanowania. Naciesz się początkowymi sukcesami, bo twórcy zadbali o to, żebyś się nie nudził. Gra zawiera aż osiemdziesiąt różnych poziomów, i dla każdego przyjdzie mement, w którym będzie musiał się dobrze zastanowić czy aby na pewno nie przemierza po raz trzeci tej samej ścieżki na próżno!

Po wypełnieniu labiryntów Twój umysł z pewnością się wyostrzy, więc warto to wykorzystać i zobaczyć inne gry logiczne, których na Gryfku jest bardzo wiele! Znakomitym pomysłem będzie odwiedzenie gry Cut The Rope, w której poznasz wesołego stworka OmNoma!

Dlaczego warto zagrać w Wypełnij labirynt?

  • To ciekawa gra logiczna, w której zadaniem gracza jest pokolorowanie całego labiryntu
  • Gra nie zawiera żadnych dodatkowych reklam, które mogłyby rozpraszać
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Sterowanie
SPACJA
Następny poziom