2048

2048

65%
reklama

2048

EN

2048 to klasyczna gra liczbowa, w której gracz ma tylko jedno zadanie: uzyskać wynik 2048. Dla jednych brzmi to banalnie, inni z kolei mogą poczuć się nieco zaniepokojeni. Prawda, rzecz jasna, należy trochę do jednych, a trochę do drugich. Nawet jeśli matematyka nie jest Twoją najmocniejszą stroną - możesz śmiało spróbować swoich sił! W końcu to trening czyni mistrza, a możesz mieć pewność, że po kilku próbach okaże się, że Twój mózg radzi sobie coraz lepiej!

Gra została wyposażona w trzy poziomy trudności do wyboru. Klasyczny rozgrywa się na planszy 4x4 pola, duży i nieco trudniejszy to plansza 5x5, a największy i najtrudniejszy 6x6. Przesuwaj płytki i łącz je, żeby dodawać takie same liczby. Zacznij od 2, później idź dalej aż do 512, 1024, aż w końcu upragnione 2048.

A może wolisz zacząć od nieco mniejszych wartości? Nie ma problemu. Znakomitym pomysłem na rozgrzewkę będzie gra Dziesięć, która działa na dokładnie takiej samej zasadzie, ale nie przytłacza początkującego gracza wielkimi wynikami.

Dlaczego warto zagrać w 2048?

  • To wciągająca gra matematyczna, w której zadaniem gracza jest osiągnięcie wyniku 2048
  • Można dzięki tej grze doskonale rozruszać swój umysł, na przykład przed trudnym sprawdzianem czy egzaminem
  • Gra działa na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
  • W trakcie gry nie ma dodatkowych reklam, które zaburzałyby koncentrację
Sterowanie